Trudne dzieci to wina rodziców?

04 luty 2017r

Image title

Każdemu dziecku zdarza się krzyczeć, kopać, rzucać przedmiotami, dyskutować i kłócić się. Jedni sądzą, że takie zachowania to efekt braku kompetencji i umiejętności rodzicielskich, inni, że są one potrzebne do prawidłowego rozwoju dziecka. Zastanawiające wobec tego jest, gdzie leży granica pomiędzy tym, co jest jeszcze normą a tym, co przestaje nią być. Czytaj cały artykuł, kliknij TUTAJ!

Bezpieczne zimowe zabawy

10 styczeń 2017r

Image title

Śnieg to niesamowita frajda dla każdego dziecka, jednak zawsze należy pamiętać o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.  Trzeba  wiedzieć, że bezpieczna zabawa zależy od każdego z nas. Muszą o tym pamiętać nie tylko dorośli, ale też i dzieci. Czytaj cały aktykul kliknij TUTAJ!

Tradycje i symbole Świąt Bożego Narodzenia

11 grudzień 2016r

Image title

Wieczerza wigilijna jest najbardziej uroczystym i wzruszającym wieczorem roku, czasem wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i ocalenia od zapomnienia starych zwyczajów. Czytaj cały artykuł kliknij TUTAJ!