Masz wrażenie, że dziecko Cię nie szanuje? Przeczytaj!

20 październik 2016r

Image titleDzieci coraz częściej nie szanują dorosłych. Wielu twierdzi, że to dlatego, że skończyła sięera wychowywania przez strach, co akurat jest dobre. Inni zaznaczają, że przyczyna jest odmienna, dalej idąca –traktowanie dzieci jak przyjaciół.Niektórzy mówią, że szacunku nie da się „wymusić”, że rodzic musi sobiena niego zapracować”.Wskazuje się także na „toksyczną kulturę”, w której żyjemy, brak skromności i nagradzanie osób rozpychających się łokciami. Czytaj cały artykuł kliknij TUTAJ!

Gdy dziecko nie chce chodzic do przedszkola

10 wrzesień 2016r

Image title

Buuuu, nie będę się ubierał”, „Nie chcę”, „Zostaw”, „Nie pójdę” – wobec takiego oporu czujesz się bezsilna i trudno ci być konsekwentną. Czasem więc maluchowi odpuszczasz. – Jednak konsekwencja to podstawowy warunek, jaki trzeba spełnić. Tylko jak to zrobić?Cały artykuł czytaj TUTAJ!

Ubezpieczenie dziecka na rok 2016/17

07 wrzesień 2016r

Ogólne warunki ubezpieczeniaKLIKNIJ TUTAJ

Postanowienia dodatkowe i odmienne od OWU EDU Plus KLIKNIJ TUTAJ