Ubezpieczenie dziecka na rok 2015/16

Ogólne warunki ubezpieczenia KLIKNIJ TUTAJ

Tabela świadczeń KLIKNIJ TUTAJ

Sposoby zgłaszania zdarzeń KLIKNIJ TUTAJ

Graficzna instrukcja internetowego zgłaszania szkodyKLIKNIJ TUTAJ

Druk zgłoszenia roszczenia KLIKNIJ TUTAJ

"Cały ten cukier"

05 czerwiec 2016r

Image titleTo zabawna, przebojowa i pobudzająca do myślenia opowieść ma potencjał, by zmienić nawyki żywieniowe całego pokolenia czytelników. Obowiązkowa lektura dla wszystkich rodziców, przeczytaj recenzję książki->KLIKNIJ TUTAJ

Nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Bydgoszcz, na rok szkolny 2016/2017

03 maj 2016r

Miasto Bydgoszcz informuje, że postępowanie rekrutacyjne i postępowanie uzupełniające do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych  odbędzie się w następujących terminach (na podstawie Zarządzenia nr 39/2016 Prezydenta Miasta Bydgoszczy z dnia 26 stycznia 2016 r.):

Terminy naboru do przedszkoli

Jednocześnie informujemy, że w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym będą brane pod uwagę kryteria:

Kryteria naboru do przedszkoli

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Bydgoszcz odbędzie się z wykorzystaniem elektronicznego systemu naboru. Umożliwia on Państwu zapoznanie się z ofertą przedszkoli oraz złożenie wniosku do wybranej placówki.
System dostępny jest pod adresem: bydgoszcz.przedszkola.vnabor.pl