Bezpieczne zimowe zabawy

10 styczeń 2017r

Image title

Śnieg to niesamowita frajda dla każdego dziecka, jednak zawsze należy pamiętać o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.  Trzeba  wiedzieć, że bezpieczna zabawa zależy od każdego z nas. Muszą o tym pamiętać nie tylko dorośli, ale też i dzieci. Czytaj cały aktykul kliknij TUTAJ!

Tradycje i symbole Świąt Bożego Narodzenia

11 grudzień 2016r

Image title

Wieczerza wigilijna jest najbardziej uroczystym i wzruszającym wieczorem roku, czasem wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i ocalenia od zapomnienia starych zwyczajów. Czytaj cały artykuł kliknij TUTAJ!

Masz wrażenie, że dziecko Cię nie szanuje? Przeczytaj!

20 październik 2016r

Image titleDzieci coraz częściej nie szanują dorosłych. Wielu twierdzi, że to dlatego, że skończyła sięera wychowywania przez strach, co akurat jest dobre. Inni zaznaczają, że przyczyna jest odmienna, dalej idąca –traktowanie dzieci jak przyjaciół.Niektórzy mówią, że szacunku nie da się „wymusić”, że rodzic musi sobiena niego zapracować”.Wskazuje się także na „toksyczną kulturę”, w której żyjemy, brak skromności i nagradzanie osób rozpychających się łokciami. Czytaj cały artykuł kliknij TUTAJ!