Nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Bydgoszcz, na rok szkolny 2016/2017

03 maj 2016r

Miasto Bydgoszcz informuje, że postępowanie rekrutacyjne i postępowanie uzupełniające do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych  odbędzie się w następujących terminach (na podstawie Zarządzenia nr 39/2016 Prezydenta Miasta Bydgoszczy z dnia 26 stycznia 2016 r.):

Terminy naboru do przedszkoli

Jednocześnie informujemy, że w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym będą brane pod uwagę kryteria:

Kryteria naboru do przedszkoli

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Bydgoszcz odbędzie się z wykorzystaniem elektronicznego systemu naboru. Umożliwia on Państwu zapoznanie się z ofertą przedszkoli oraz złożenie wniosku do wybranej placówki.
System dostępny jest pod adresem: bydgoszcz.przedszkola.vnabor.pl

Majówka z dzieckiem

03 maj 2016r

Image title

Gdy za oknem słoneczna pogoda, nie marnujmy czasu w domu. Zabierzmy naszego smyka na majówkę w plener. W końcu on także ma wtedy wolne. Czytaj cały artykuł kliknij TUTAJ!

Komunikacja w rodzinie, czyli jak rozmawiać z dzieckiem

30 marzec 2016r

Image title

Dobra komunikacja z dzieckiem to częsty problem, z jakim borykają się rodzice. Zjednej strony – teoretycznie, wydaje się to być prostą sprawą. Przecież ciągle z kimś rozmawiamy. Tymczasem jeśli chodzi o nasze dzieci – wszystko się komplikuje. Niejedenrodzic zadaje sobie pytanie: jak lub co zrobić, żeby dziecko słuchało tego, co się doniego mówi, a nie odpowiadało ciągle „zaraz, zaraz” albo udawało, że w ogóle nie słyszy... Czytaj cały artykuł kliknij TUTAJ

«
2
3
4
5
6
7
8
»